Bydlení a zahrada

Bydlení a zahrada

Plotový sloupek, kamenný stůl, žulová fontána, pítko, obelisk či bludný kámen. Krásně řemeslně opracovaný žulový prvek se v zahradě stává solitairem.

Obklady, dlažby a schodiště

Obklady, dlažby a schodiště

Dodáváme jak materiál, tak i kamenické dílo na klíč dle vašich představ. Osazujeme a dláždíme všechny výrobky z našeho sortimentu.

Dopravní stavby

Dopravní stavby

Pro stavby a rekonstrukce mostů, nádraží, stanic metra, chodníků, ulic a silnic, tramvajových tratí i pěších zón se uplatňují naše standardní i atypické výrobky.

Historické stavby

Historické stavby

Ruční práce našich zručných kameníků a tradiční kamenické postupy jsou nenahraditelné při práci na historických objektech.

Veřejná prostranství

Veřejná prostranství

Od Šumavy a Krušných hor přes Plzeň, Prahu, Bratislavu, Vídeň a Dunaj až do Toronta… a zase zpět. Nechte se inspirovat některými našimi realizovanými zakázkami.

Umělecká díla

Umělecká díla

Spolupracujeme s renomovanými umělci a architekty, připravujeme žulové polotovary, spolupůsobíme při tvorbě solitairů a monolitických polotovarů nebo celých děl.

Vodní díla

Vodní díla

Pro extrémní zatížení jezů, přelivných hran nádrží, plavebních komor a dalších vodních děl používáme Českou žulu Vápenice, která s rezervou splňuje požadavky norem.

Kanalizační kameny

Kanalizační kameny

Tvarové kanalizační kameny ze žuly pro kanalizační spadiště, spojné komory apod. pro extrémní zatížení nejexponovanějších míst městských kanalizací.

Geodetické značky

Geodetické značky

Žulové měřické a geodetické značky odolávají času i mechanickým zásahům. Surovina použitá pro žulové geodetické značky splňuje požadavky ČSN EN.

Vážení obchodní partneři,

chtěli bychom Vás informovat o plánované zimní technologické odstávce. Výrobní závod se uzavře 17. 12. 2022 a samotná výroba se spustí od 27. 2. 2023. Nakládka skladových výrobků bude možná od 9. 1. 2023.

Česká Žula, s.r.o.

PF 2023